Житловий комплекс на вулиці Мечникова, 16 в місті Львові

Площа ділянки: 7208 Га

Загальна площа об’єкту: 13657.8 м.кв.

Статус: Ведеться будівництво

Архітектори: Данило Швець, Андрій Зінкевич, Олег Боднар

Конструктори: Ігор Кархут, Роман Луців

Ділянка будівництва розташована в сформованому середовищі і тому вимагала індивідуального підходу до об'ємно-планувальних вирішень. Перш за все стояло завднання забезпечити всі нормативні відстані в зоні щільної забудови. Крім того вигляд будинків повинен був бути і сучасним і стриманим одночасно. Відповідно архітектура будинків проста та ненав'язлива, але в той же час наповнена певною динамікою за рахунок об'ємів різної висоти, виражених гострих форм та композиції вікон. Житлові секції висотою 9-11 поверхів межують з громадською будівлею висотою 3 поверхи.

Планування житлових квартир запроектовано максимально зручним та гнучким. На кожному поверсі в одній житловій секції передбачено не більше 3-4 квартир. Форми житлових кімнат прямокутні, наближені до квадратних, для можливості зручного планування середовища.

Для житлового комплексу передбачений великий внутрішній двір з відпочинковою інфраструктурою для мешканців. В рівні підземного поверху передбачений паркінг для зберігання автомобілів мешканців.

Житловий будинок на вул Куліша
Житловий будинок на вул Куліша
Житловий комплекс на вулиці Рудненській, 8 в м. Львові
Житловий комплекс на вулиці Рудненській, 8 в м. Львові
Об'єкти
Зв’язок з нами:office@shvetspartners.com.ua
Закрити