Житловий будинок на вул Куліша

Площа ділянки: 0.06 Га

Загальна площа об’єкту: 1298.9 м.кв.

Статус: ведеться будівництво

Архітектори: Данило Швець, Олег Боднар, Іван Кащук

Конструктори: Роман Боровий, Володимир Льонда

Основним завданням даного проекту було створення будинку який би гармоніював з сформованим оточуючим середовищем, як з точки зору об’єму, так і з точки зору архітектури фасадів, а також забезпечував необхідну комерційну площу для замовника. Тому об’єкт запроектовано розміщеним згідно існуючої лінії забудови, зі збереженням існуючого масштабу вікон та балконів, а верхні поверхи передбачені з відступом від лінії забудови для їх візуального зменшення.

Планування квартир вирішено максимально зручно для мешканців. Незважаючи на примикання новобудови до існуючих будівель і необхідність виконання двох стін глухими, всі кімнати та кухні мають природнє освітлення і квартири забезпечуються нормативною інсоляцією. Також при розробці планування зверталась увага на необхідність забезпечення максимально правильної форми приміщень, а особливо забезпечення форми житлових кімнат наближеної до квадрату, що є найбільш ефективним при експлуатації.

У внутрішньому дворі передбачена зона дозвілля для мешканців з дитячим майданчиком, озелененням та іншими малими архітектурними формами.

Житловий будинок на вул. Під Голоском
Житловий будинок на вул. Під Голоском
Житловий комплекс на вулиці Мечникова, 16 в місті Львові
Житловий комплекс на вулиці Мечникова, 16 в місті Львові
Об'єкти
Зв’язок з нами:office@shvetspartners.com.ua
Закрити