Готель Ibis Styles Lviv Center

Площа ділянки: 0.042 Га

Загальна площа об’єкту: 2656 м.кв.

Статус: зданий в експлуатацію

Архітектори: Данило Швець, Андрій Зінкевич, Іван Кащук, Олег Боднар

Конструктори: Ігор Кархут, Роман Луців, Ірина Кархут

Робота над проектом була розпочата ще в 2007 році. Тоді це мав бути офісний центр під конкретного орендаря. Будівництво розпочалось, але в зв’язку з кризою було зупинене на кілька років. Після цього відбулась зміна концепції – незавершене будівництво потрібно було пристосувати під мережевий готель Ibis Styles.

Архітектурне вирішення фасадів в основному залишилось таким, як передбачала первинна концепція – дзеркальна динамічна поверхня площин зміщених поверхів одночасно констрастує з історичною забудовою кварталу, і також підкреслює її за рахунок відображення. Вертикальна сіра площина сходово-ліфтового блоку додає статики будівлі. Додатковим елементом який виник в процесі адаптації будинку під готель – додатковий поверх. Для його оздоблення застосовані чорно – білі квадрати, які повинні візуально виділити новий об’єм від первинної частини будівлі.

Для адаптації внутрішнього планування під вимоги готелю потрібно було шукати неординарні та унікальні рішення. Також особливо складним завданням була необхідність поєднання зовнішнього суцільного засклення з вимогою поділу номерів та зменшення площини вікна в кожній кімнаті.

Зв’язок з нами:office@shvetspartners.com.ua
Закрити