Житловий будинок на пр. Червоної Калини

Площа ділянки: 0.296 Га

Загальна площа об’єкту: 16886.8 м.кв.

Статус: ведеться будівництво

Архітектори: Данило Швець, Андрій Зінкевич, Олег Боднар, Іван Кащук

Конструктори: Роман Боровий, Володимир Льонда, Борис Красковський

Багатоквартирний житловий будинок на пр. Червоної Калини, 37 в місті Львові

Ідея архітектури об’єкту полягала в бажанні додати динаміки та контрасту сформованому середовищу мікрорайону Сихів. Для цього було використано нестандартну форму будинку – «Г» подібний план з різними не прямими кутами, а також динамічну композицію вікон та розфарбування фасаду. В результаті в об’єкті відсутній ефект однаковості поверхів (притаманний житловій забудові району) і він якісно розбавляє навколишню архітектуру. Це також підсилюється акцентованим розміщенням ділянки на перетині основних вулиць району.

Планування квартир вже традиційно було виконано максимально зручним та трансформабельним. Всі кімнати мають форму наближену до квадрата і забезпечені якісним природнім освітленням через великі вікна які не затінюються навколишньою забудовою.

В підземних поверхах розміщений великий дворівневий паркінг. В результаті загальна кількість паркомісць може забезпечити потреби всіх мешканців будинку. Площа забудови паркінгу суттєво більша за площу забудови наземної частини, відповідно над паркінгом є місце для влаштування допоміжних майданчиків.

Житловий комплекс в м. Житомир
Житловий комплекс в м. Житомир
Житловий будинок на вул. Під Голоском
Житловий будинок на вул. Під Голоском
Об'єкти
Зв’язок з нами:office@shvetspartners.com.ua
Закрити