Храм Ікони Пресвятої Богородиці Скоропослушниці з недільною школою у м. Львові.

Площа ділянки: 0.15 Га

Загальна площа об’єкту: 413 м.кв.

Статус: Конкурсний проект

Архітектори:

Конструктори:

При проектуванні церкви за основу було взято ідею максимального збереження існуючих зелених насаджень на ділянці з мінімальним втручанням в просторову структуру району, а також врахування та стилізація на сучасний лад класичних архітектурних вирішень вікових православних храмів. Крім того прийнято рішення не переривати існуючий пішохідний шлях будівлею церкви, а залишити його як перспективний для розвитку при створенні нового об’єкту тяжіння. Важливим фактором також було використання існуючого рельєфу з стрімким перепадом в південному напрямку.

Тому будівля храму розміщена в південній частині ділянки в місці з найбільшим рівнем рельєфу, таким чином, щоб отримати безперешкодний доступ до першого рівня церкви без сходинок, прямо з існуючої стежки. Таке розміщення також дало можливість відкрити цокольний поверх на південну сторону з повноцінними вікнами та авантзоною.

Стилобатна частина відіграє роль своєрідної візуальної основи для верхньої частини. Будівля церкви вирішена двома об’ємами: стилізований хрестоподібний в плані об’єм головної нави з хорами та вівтарем і стилізований купол у вигляді частково зрізаної напівсфери.

Зв’язок з нами:office@shvetspartners.com.ua
Закрити